metromeble.com.pl

Blog tematyczny o wnętrzach i ogrodzie

Poradnik

Czym jest lodówka Side by Side Samsung i dlaczego warto o niej pomyśleć?

Czym jest lodówka Side by Side Samsung i dlaczego warto o niej pomyśleć?

Każdy z nas ceni sobie takie rozwiązania, które są wygodne, ergonomiczne i ekonomiczne. Przykładem jednego z nich może być lodówka Side by Side Samsung – to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w wielu kuchniach. Czym jest lodówka Side by Side i w jakich sytuacjach może się okazać właściwym wyborem? Dzisiaj przyjrzymy się tej kwestii, więc jeśli interesuje Cię, co mają do zaoferowania nowoczesne lodówki – zapraszamy do czytania!

Lodówka Side by Side Samsung – czym jest Side by Side?

Lodówka Side by Side Samsung to rozwiązanie, które łączy w sobie świetne wzornictwo i ogromną wygodę korzystania. Czym jest technologia Side by Side i czym charakteryzują się tego typu lodówki? Nazwa Side by Side odnosi się do sposobu mocowania i konstrukcji drzwi w lodówce. 

W klasycznej chłodziarce z zamrażarką mamy do czynienia z osobnymi drzwiami do lodówki i zamrażarki, które są umieszczone względem siebie pionowo. Przy zastosowaniu Side by Side drzwi od części chłodzącej i mrożącej leżą naprzeciwko siebie w płaszczyźnie poziomej i możemy je otwierać podobnym ruchem co drzwi w szafie lub wrota bramy wjazdowej.

Lodówka Side by Side Samsung to więc nic innego niż Samsung lodówka dwudrzwiowa, której skrzydła drzwiowe otwierają się w niecodzienny sposób. Dlaczego jest to takie pomysłowe i wygodne rozwiązanie, o którym powinien pomyśleć prawie każdy z nas?

Podwójne drzwi są lepsze niż pojedyncze? Lodówka Side by Side Samsug

Zdecydowanie największą zaletą, jaką może nam zaoferować Samsung lodówka dwudrzwiowa Side by Side, jest ogromna przestrzeń do naszej dyspozycji. W standardowej lodówce czasami może być ciężko zmieścić wszystkie niezbędne nam produkty spożywcze, tym bardziej, jeśli nasza rodzina jest liczna. Lodówka Side by Side eliminuje ten problem i sprawia, że zawsze będziemy mogli mieć dokładnie taką ilość jedzenia, jaka będzie nam potrzebna.

Lodówka Side by Side Samsung może także obsługiwać takie rozwiązania, o które byłoby trudno w zwykłej lodówce. Przykładem może być tutaj mrożenie kostek lodu i lodówka podwójna z kostkarką. Standardowa lodówka z kostkarką jest raczej rzadkością ze względu na oszczędzanie przestrzeni. W przypadku dużych lodówek Side by Side nie ma z tym problemu, więc jeśli marzy nam się lodówka podwójna z kostkarką, to powinniśmy zwrócić się właśnie ku urządzeniom Side by Side.

Side by Side czy Grand Plus?

Musimy pamiętać o tym, że ze względu na swoją funkcjonalność lodówka Side by Side będzie większa niż klasyczna lodówka. Czasami Samsung lodówka dwudrzwiowa może mieć wymiary nawet dwóch pełnoprawnych, mniejszych lodówek. Dla wielu z nas to zapewne świetna wiadomość, jednak co z osobami, które nie mają tyle przestrzeni w mieszkaniu, żeby zmieścić tam taką ogromną chłodziarkę?

Rozwiązaniem tego problemu może być technologia Space Max, oferowana przez markę Samsung. Pozwala ona na znaczne odchudzenie wewnętrznych ścianek lodówki, dzięki czemu wzrosła dostępna w niej przestrzeń. Lodówki tego typu to świetny kompromis dla tych, dla których lodówka Side by Side Samsung może być nieco za duża.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Udostępnij