metromeble.com.pl

Blog tematyczny o wnętrzach i ogrodzie

Dom

Taśma z nadrukiem – świety pomysł dla Twojej firmy

Taśma z nadrukiem – świety pomysł dla Twojej firmy

W ciągu ostatnich kilku lat firmy dostrzegły korzyści płynące z używania taśm z nadrukiem na zamówienie oraz wartość, jaką wnosi ona do ich marki. Używając taśmy z nadrukiem, możesz sprawić, że Twoje zamówienie już od samego opakowania będzie rozpoznawalne i wpadnie w oko. Pamiętając, że liczy się pierwsze wrażenie, możesz wywrzeć pozytywne odczucia u swoich klientów. W jaki sposób może to jeszcze przynieść dodatkowe korzyści Twojej firmie? 

 

Wyróżnia się na tle innych firm

  • Taśma z nadrukiem pomaga Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencyjnych firm. Im więcej osób zobaczy Twoją nazwę i logo, tym Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna. Dodatkowo wpływa to na profesjonalizm Twojej firmy i unikalność marki. Pokazuje, że zwracasz uwagę na każdy detal, jesteś szczegółowy i dbasz o dobry wizerunek swojej firmy. Wzbudza to zaufanie i przyciąga do kupna produktów.

Taśma na zamówienie to dobre zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą

  • Taśma wykonana na zamówienie jest widoczna i unikalna. Zadrukowana taśma ma tą zaletę, że jeśli nawet ktoś próbuje otworzyć pudełko, aby ukraść coś z zawartości będzie to widoczne i łatwe do identyfikacji. Poza tym trudno jest to również ukryć, ponieważ nie można tej taśmy zastąpić zwykłą taśmą. Twoim klienci oraz Ty zyskujecie pewność, że paczka jest nienaruszona.

Zmniejsza koszty pakowania

  • Taśma z nadrukiem sprawia, że nawet zwykły karton zaklejony taką taśmą wygląda dobrze, schludnie i unikatowo. Jest to niedrogi sposób na personalizację paczki.

Mogą o czymś informować

  • Oznaczenia użyte na druku na taśmie mogą ułatwiać pracę osobom biorącym udział w jej transporcie. Mogą informować o delikatnej zawartości, o tym, że ma być transportowana w pozycji pionowej lub tego, że produkt wymaga chłodzenia.

Dobra forma reklamy

  • Na taśmie możesz nadrukować wszystko, co tylko zechcesz. Logo swojej marki, hasło reklamowe, nazwę firmy albo dowolną formę nadruku. Jest to fajna forma dodatkowego marketingu.

 

Co warto wziąć pod uwagę przed kupnem? 

Ważne, żebyś wybrał taśmę z nadrukiem dobrej jakości. Ważne, aby klei użyty w takim produkcie był mocny i dobrze zabezpieczył Twoją przesyłkę. Taśmy protape.pl są na ryku od ponad 15 lat i produkują taśmy nie tylko dla firm krajowych, ale również zagranicznych. Jakość ich produktów jest doceniania przez wielu użytkowników. 

Każdy znajdzie taśmę odpowiednią do swoich potrzeb. W ofercie znajdują się taśmy pakowne na folii PP, PCV lub papierze. Są do wyboru również 3 rodzaje kleju – solvent, akryl i hotmelt. Do dyspozycji jest grafik, który pomoże z projektem nadruku, a do samego nadruku wykorzystuje się nowoczesne technologie, co daje najlepszy efekt i zadowolenie klientów, którzy zaufali protape.pl i zamówili taśmy z nadrukiem. 

Udostępnij